DuPont ASISTENT/ KA ŘEDITELE - PLANT MANAGER ASSISTANT in Hradec Králové, Czech Republic

ASISTENT/ KA ŘEDITELE - PLANT MANAGER ASSISTANT (Job Number: PRO00008262)

Description

ASISTENT/KA ŘEDITELE

Hledáme kolegu/kolegyni na pracovní pozici ASISTENT/KA ŘEDITELE do oddělení administrativy, který/á bude zajišťovat administrativní a organizační podporu ředitele a managementu společnosti a chod sekretariátu.

NÁPLŇ PRÁCE:

administrativní a organizační agenda ředitele společnosti a managementu společnosti

objednávání kancelářských potřeb

zajišťování služebních cest (letenky, taxi, hotel)

evidence a vyřizování firemní korespondence

kontakt s dodavateli a odběrateli

evidence faktur

zadávání dat do počítače

zápisy z porad

archivace dokumentů a spisová služba

příležitostné překlady a tlumočení

Qualifications

POŽADUJEME:

VŠ/SŠ ekonomického nebo humanitního směru

znalost práce s počítačem (MS Office)

znalost práce se SAP výhodou

aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem

praxe na obdobné pracovní pozici min. 2 roky

řidičský průkaz sk. B

velmi dobré organizační a komunikační schopnosti

vstřícnost, pečlivost, svědomitost, samostatnost, spolehlivost, schopnost týmové spolupráce

reprezentativní vystupování

ochota učit se novým věcem

NABÍZÍME:

zajímavou práci v příjemném pracovním prostředí a kolektivu

zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti

možnost profesního rozvoje a seberealizace

systém zaměstnaneckých benefitů

nástup od září 2017, jedná se o zástup za mateřskou dovolenou

V případě Vašeho zájmu pošlete svůj životopis nejpozději do 15.8.2017 na e-mail:

sabina.janska@dupont.com .

Primary Location: EMEA-Czech Republic-Hradec Králové-Smirice

Organization: Nutrition and Health

Schedule: Full-time

Education Level: Other

Employee Status: Regular

Job Type: Experienced

DuPont is an equal opportunity employer. Qualified applicants will be considered without regard to race, color, religion, creed, sex, sexual orientation, gender identity, marital status, national origin, age, veteran status, disability or any other protected class. If you need a reasonable accommodation to search or apply for a position, please visit our Accessibility Page for Contact Information. For US Applicants: See the “Equal Employment Opportunity is the Law” poster.