ZF TRW Development engineer in Jablonec nad Nisou, Czech Republic

Req ID 20556BR

Job Title Development engineer

Business Unit Engineering - Braking

Job Description

Pracujte pro ZF, jednoho z nejvýznamnějších dodavatelů v automobilovém průmyslu, na významných inovacích.

Pracovní náplň:

  •  Plánování, provádění a dokumentace zkoušek brzdových systémů ABS a ESP a jejich součástí

  •  Záznam a analýza výsledků měření s využitím statistických metod

  •  Analýza, výzkum, vyhodnocení a doporučení nových konceptů

  •  Spolupráce při vytváření specifikací pro nové komponenty

Požadujeme:

  •  VŠ technického směru – strojní, mechatronika, elektrotechnika

  •  Znalost řídících a měřících systémů

  •  Znalost statistického zpracování výsledků

  •  Analytické schopnosti a znalost programování

  •  Znalost anglického jazyka (německý jazyk výhodou)

  •  Ochota cestovat, učit se a pracovat na sobě

Nabízíme:

  •  Perspektivní zaměstnání na špičkové úrovni

  •  Příjemné a moderní pracovní prostředí

  •  Zajímavou tvůrčí práci

  •  Odborné zaškolení

  •  Odpovídající finanční ohodnocení

Position Status Salaried Full-Time

City Jablonec nad Nisou

State Czech Republic

Country Czech Republic