DHL Express, Inc. SKLADNÍK, pracoviště Modřice in Czech Republic

42787

Hledáte práci v týmu zkušených kolegů, kteří vás rádi zaučí, předají nabyté zkušenosti a poskytnou cenné rady? Vyhovuje vám práce, kde se stále něco děje a nikdy se nenudíte? Preferujete práci na 4 hodiny denně v odpolední směně? Pak hledáme právě vás.

Nástup ihned.

Náplň práce:

  • Provádění veškerých činností spojených s manipulací importních & exportních zásilek.

  • Identifikace zásilek podle průvodních dokumentů, práce se skenerem, zadávání údajů do PC.

Požadujeme:

  • Fyzickou zdatnost.

  • Spolehlivost a dochvilnost.

  • Uživatelskou znalost práce na PC.

  • Manuální zručnost, přesnost.

  • Trestní bezúhonnost.

Nabízíme:

  • Směny po-pá 16:30-20:30 hod. (víkendy volné).

  • Odpovídající mzdové ohodnocení, zaměstnanecké výhody (stravenky 70,- Kč zdarma, slevové programy atd.).

  • Pracovní poměr na dohodu o pracovní činnosti, jedná se o dlouhodobou brigádu (ideálně 1-2 roky).

  • Práci v mezinárodní společnosti s vedoucím postavením na trhu.

  • Možnost osobního růstu podpořeného firemními vzdělávacími programy.