ZF Controller in Stankov, Czech Republic

Req ID 33961BR

Job Title Controller

Functional Area Finance

Business Unit Automotive Staff - Human Resources

Job Description

Pro výrobní závod ZF Staňkov ve Staňkově - Ohučově hledáme pozici

Controller

ZF je světovým lídrem na trhu s hnací a podvozkovou technikou. Vyvíjí také technologie pro aktivní a pasivní bezpečnost. Celosvětově patří mezi nejvýznamnější dodavatele pro automobilový průmysl.

Závod ZF Staňkov s.r.o. je součástí skupiny ZF a od roku 2009 vyrábí a montuje podvozkovou a hnací techniku především pro automobilový, stavební a zemědělský průmysl. V současné době dodáváme více než 300 typů náprav pro většinu významných světových výrobců.

Pracovní náplň:

  • plánování rozpočtů nákladových středisek s ohledem na materiálové, personální, režijní náklady a kapacity

  • provádění analýz nákladů a výsledků na úrovni výrobků/technologie

  • příprava kalkulací nákladů na produkty

  • tvorba systémů ukazatelů jednotlivých oddělení

  • podpora vedoucího nákladového střediska ve všech nákupních otázkách

  • provádění analýz plnění plánu a odchylek oproti skutečnosti

  • spolupráce na účetních závěrkách a zodpovědnost za svěřené oblasti

  • příprava podkladů a návrhů pro management společnosti

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání ekonomického směru, případně dokončené SŠ s praxí na obdobné pozici

  • zkušenosti s nákladovým controllingem (kalkulace cen, správa controllingových objektů)

  • zkušenosti v oblasti účetnictví, znalosti finančních a ekonomických analýz

  • komunikativní znalost AJ nebo NJ

  • znalost práce na PC (excel)

  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • zaměstnání ve stabilní společnosti, práce v moderním prostředí

  • perspektivu osobního a odborného růstu v rámci celého koncernu

  • zajímavé finanční ohodnocení, pravidelné navyšování platů, roční bonusy

  • flexibilní časové konto

  • firemní jazykové kurzy

  • příspěvek na dopravu podle vzdálenosti (500 – 1500,- Kč)

  • dovolená nad rámec zákoníku práce

  • příspěvek na penzijní připojištění 4.800,- Kč ročně

  • finanční bonusy k životním a pracovním jubileím

  • dotované závodní stravování

  • firemní posilovna zdarma

  • firemní kulturní akce

Position Status Salaried Full-Time

City Stankov

State Plzensky kraj

Country Czech Republic