ZF Nákupčí in Stankov, Czech Republic

Req ID 33958BR

Job Title Nákupčí

Functional Area Purchasing & Logistics

Business Unit Automotive Staff - Human Resources

Job Description

ZF je světovým lídrem na trhu s hnací a podvozkovou technikou. Vyvíjí také technologie pro aktivní a pasivní bezpečnost. Celosvětově patří mezi nejvýznamnější dodavatele pro automobilový průmysl.

Závod ZF Staňkov s.r.o. je součástí skupiny ZF a od roku 2009 vyrábí a montuje podvozkovou a hnací techniku především pro automobilový, stavební a zemědělský průmysl. V současné době dodáváme více než 300 typů náprav pro většinu významných světových výrobců.

Pracovní náplň:

  • Nákup materiálu pro provoz a komponentů pro výrobu.

  • Zajištění dodávek materiálu v dohodnutých termínech.

  • Koordinace dodavatelů a dodávaných dílů.

  • Výběr a optimalizace dodavatelů, jednání s dodavateli o ceně.

  • Hodnocení dodavatelů a řešení problémů kvality ve spolupráci s oddělením pro zabezpečení jakosti.

  • Nákup kancelářských potřeb a jiného spotřebního materiálu pro provoz společnosti.

  • Aktivity vedoucí k optimalizaci nákladů.

Požadujeme:

  • Dokončené středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání.

  • Technické povědomí.

  • Schopnost komunikovat v anglickém jazyce (případně německém).

  • Spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, časová flexibilita.

  • Dobré organizační schopnosti.

  • Řidičský průkaz sk. B.

Výhodou bude, pokud budete:

  • mít zkušenosti z obdobné pozice a znát systém SAP.

Nabízíme:

  • Zaměstnání ve stabilní společnosti a práce v moderním prostředí.

  • Perspektivu osobního a odborného růstu v rámci celého koncernu.

  • Zajímavé finanční ohodnocení, pravidelné navyšování platů, roční bonusy.

  • Flexibilní časové konto.

  • Firemní jazykové kurzy.

  • Příspěvek na dopravu podle vzdálenosti (500 – 1500,- Kč).

  • Dovolená nad rámec zákoníku práce.

  • Příspěvek na penzijní připojištění 4.800,- Kč ročně.

  • Finanční bonusy k životním a pracovním jubileím.

  • Dotované závodní stravování

  • Firemní posilovna zdarma.

  • Firemní kulturní akce.

Position Status Salaried Full-Time

City Stankov

State Plzensky kraj

Country Czech Republic